B6DB8309-CA6D-4E9A-A380-138DB7C0D34957C82610-0BF2-4E0A-8F59-D574B99A3880
E6182AAB-16AD-4065-9B07-DE4A93EBB942

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania w Warszawie!…  Dziękuje za każde spojrzenie, za każdy gest, za szczerość, za zaufanie, za Wasze historie, za autentyczność, za Wasze pytania i atmosferę, za kwiatki :), za to, że chcieliście mnie przytulić (nie odważyłabym się pierwsza 🙂 ) … Dziękuje, że ktoś przyjechał z Łodzi (pamiętam oczywiście kto <3 🙂 ), a ktoś z Gdańska (też pamiętam <3 ) w sobotę… Bardzo miło mi było, że w naszym towarzystwie  zjawił się sympatyczny młody człowiek (panowie wolą zawsze konsultacje indywidualne, ale myśle, że żaden z nich by nie żałował okazać się w towarzystwie takich kobiet, jakie były wczoraj na warsztacie 🙂 ).

Dziewczyny, moje klientki, życzę Wam najbardziej szczęśliwych relacji i rodzin! Pięknych sukienek, butów i szampana! Wzruszeń i piękna płynących z dotyku rąk, spojrzeń, wyznań, propozycji i świadomości własnej wartości i wyjątkowości!

Panowie, moi klienci- życzę Wam siły, pewności i osiągnięć! Życzę Wam odczuwania dumy z siebie, ze swoich czynów, ze swoich relacji i swoich kobiet. Życzę uznania od Waszych partnerek i świata.

Dzisiaj  wiem napewno, że wszystko jest możliwe.

Możliwe jest zmienić swoje życie. Z takiego, które męczy na lepsze.

Możliwe jest pokonywanie chorób.

Możliwe i potrzebne jest  zmienianie swojego życia i zaczynanie  go od zera w każdym  momencie.

Wiem, że nie istnieje warunków dla szczęścia i sukcesu.

I że w każdej sytuacji należy pozostawać człowiekiem, osiągając zwycięstwo nad swoimi słabościami i okolicznościami.

Dziękuję za wczoraj <3

TK