Chcę zapewnić wszystkie osoby, które zgłosiły chęć udziału w szkoleniach o zapisanie się na nie 🙂 Na wszystkie maile odpowiem dosłownie za parę dni, ponieważ do dnia dzisiejszego brałam udział w szkoleniach i z tego powodu nie miałam czasu na odpisywanie. Od jutra będę w podróży i też nie będzie możliwości odpisywania, natomiast po 5.02 już jestem w Krakowie i nadrobimy braki w komunikacji 🙂 Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🙂 <3

P.S. Podzielę się komentarzem: „Jeżeli prowadzi Pani otwartego bloga teksty wpisów powinny byc ogólnodostępne  również tutaj  (naprawdę?). Wymusza Pani zakładanie instagrama, a nie każdy go ma i możne też nie chcic zakładać konta ( ja też mogę nie chcieć płacić za domenę i pisać przez 4 lata teksty o granicach, które nie przynoszą skutku, nie sądzi Pani?) . Temat Narcystów to temat na który od dłuższego czasu czekało wielu czytelników, a tu ograniczenie (rzeczywiście, chyba zapomniałam, że jestem złotą rybką i muszę służyć dla Pani) . Ceniąc Pani wiedzę (Pani opinia jest bardzo ważna dla mnie, przecież  Pani dorobek zawodowy jest dużo większy, proszę mnie chwalić) zawodzę się na Pani profesjonalizmie prowadzenia komunikacji z czytelnikami (zrobię wszystko, by więcej Panią nie zawieść, może usunięcie bloga pomoże w pozbyciu się przez Panią tej frustracji)  – brak słów. Bajkę o złotej rybce proszę sobie przeczytać w wolnych chwilach, czym się zakończyła.

P.P.S. Uprzejmie proszę osoby roszczeniowe o zaprzestanie mówienia mi gdzie mam zamieszczać moje wpisy, bo dzięki takim osobom poprzednich wpisów już nie ma. Jeśli pretensje i chęć nacisku się nie skończą zlikwiduję bloga, a pisać będę wyłącznie w grupie zamkniętej, do której nawet udział w szkoleniu czy konsultacji indywidualnej nie gwarantują wstępu. W grupie zamkniętej są osoby, które znam osobiście i  praca dla których  jest  dla mnie  samą przyjemnością. Wątpliwą przyjemnością i motywacją natomiast jest poświęcanie swojego wolnego czasu dla kogoś, kto wchodzi na cudzy teren i mówi, jak mu tam mają dogodzić. Skupcie się proszę 🙂 Miłego dnia!

TK