Proponuję zadania do rozwiązania. Ja później napiszę własną wersję odpowiedzi.

  1. Mężczyzna 33l poznaje kobietę 29 lat, spotykają się regularnie, czasami ona odmawia spotkań, tłumacząc się licznymi obowiązkami. Zaprasza ją do restauracji albo do kina. Czasami przychodzi do niej, kupuję coś dobrego do kolacji i tak spędzają czas. Trwa to czwarty miesiąc. Kobieta trochę mniej jest zaangażowana, czasami mężczyzna wywołuje rozdrażnienie. Kiedy on się dystansuje, pisze do niego ciepłego maila i spotykają się znowu. Pytanie mężczyzny brzmi: dlaczego on  leci w minus? Co robi źle? Dlaczego jeśli on się jej nie podoba nie zerwie z nim, tylko znowu pisze za jakiś czas?
  2. I pytanie moje: jaki jest schemat (od tysięcy lat) rozkochania nowo poznanej dziewczyny? Jak należy się zachowywać, by wzbudzić zaciekawienie obcej osoby (kobiety)? Czego nie robi, co robi żle, co powinien zrobić (odejść, zostać i walczyć /jak?/, trzecia opcja).
  3. Pewnego dnia mężczyzna przyjeżdża do niej, rozmawiają, przygotowują kolacje. Dziewczyna mówi: „Myślisz, że co? Znowu zjemy, pooglądamy film i będzie seks? Nie, nie będzie” Jak powinien się zachować mężczyzna: a. spytać się dlaczego nie będzie? b. spytać się dlaczego ma taki humor, może coś się stało? c. przytulić i powiedzieć, że jest dla niego ważna d. trzecia opcja. Proszę uzasadnić odpowiedzi.

Zaczynamy ))