Już dzisiaj wiem, że 16.04.21  od godziny 18.30 do 21.30

❤️️zrobimy webinar o tematyce pickupowej❤️️

Od razu informuję, że nie uczę na szkoleniach, jak manipulować ludźmi (uważam to za nieskuteczne i nieekologiczne działanie), tylko daję przydatne narzędzia do budowania relacji. Przede wszystkim do pracy nad sobą. Jeśli ktoś myśli, że nie trzeba zmieniać siebie, wystarczy iść na szkolenia z uwodzenia i manipulacji, żeby osiągnąć sukces, to jest on w dużym błędzie. Każda manipulacja działa w bardzo krótkiej perspektywie. Jak każde nieekologiczne postępowanie z czasem obraca się przeciwko manipulantowi.  Na dłuższą metę manipulacja nie działa.  Pod czas szkolenia dam informacje o skutecznych narzędziach do budowania relacji, pracy nad sobą i odpowiem na wszystkie pytania. Pod warunkiem, że bedą zadane, oczywiście 🙂 Będzie mowa o większości narzędzi, którymi posługują się pickuperzy. Oraz skuteczna informacja, jak nie wpaść w sidła manipulanta. Czyli wiedza, którą (według mnie) powinni wykładać w szkole średniej, a niektóre rzeczy (typu samooceny) w szkole podstawowej.

Trochę później wrzucę dokładne tematy spotkania, teraz pracuję nad nimi (można w komentarzach również proponować). Wybiorę najlepsze i wezmę pod uwagę je pod czas szkolenia. Na szkoleniu można będzie (jak zawsze) zadawać pytania.

Koszt uczestnictwa w webinarze to 350 zł. Pierwsze 20 osób, które się zgłoszą  do uczestnictwa w webinarze dostaną pięknego Czekacza. Dokładnie takiego, który siedzi za mną na jednym z filmików. Bardzo przyjemny w dotyku, co też istotne :)))

Proszę o rezerwacje miejsc drogą mailową wproject12@gmail.com

Ściskam 🙂

❤️️

TM