Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd.”

W związku z przeczytaniem przeze mnie tego zdania regulaminu pomagam.pl ponawiam prośbę do Państwa o udostępnianie tego linku do zbiórki środków : https://pomagam.pl/zwierzetanaua Środki są nam potrzebne na leki, jedzenie (idzie go bardzo dużo, codziennie gotujęmy kilka dużych garnków lub 20kg suchej karmy, wystarcza tego na jeden posiłek). Oprócz tego przewozimy  (ponad 1000km) do adopcji i przekazujemy w dobre ręce kolejne uratowane pieski i kotki. To też wiąże się z pewnymi kosztami (czip, dokumenty, szczepienia itd). P.S. Nie lubię prosić o pomoc, ale nie robię tego dla siebie. Natomiast dla zwierząt bezwzględnie zrobiłabym wszystko (naprawdę, staram się). Dlatego będę przypominać i prosić ile będzie trzeba, gdzie tylko się da i na każdy sposób.

Będziemy BARDZO  wdzięczne każdemu z Państwu za KAŻDĄ pomoc, najmniejszą nawet!!! Dziękuję najcieplej!

Dziękujemy! 🙂

P.S. Proszę o cierpliwość, trochę później pochwalimy się, co udało się nam Z PAŃSTWA POMOCĄ ! zrobić, by szczęśliwych ludzi i zwierząt było więcej 🙂

<3